אם אינך רואה מייל זה תקין לחץ כאן


שלום לכולם

הריפוי המואר
לפני כשבועיים קיימנו את סדנת צ'י קונג חמשת הצלילים והדרך הישרה. בעקבות הסדנא נתחיל החל משבוע הבא ללמוד בקבוצות הצ'י קונג בכפר סבא ובתל אביב את הסדרה העוצמתית "הריפוי המואר" (Master Medicine Buddha Qigong). זו סדרת צ'י קונג מתקדמת שמלמדת בין השאר איך לקבל אנרגיית ריפוי מהיקום, להטמיע אותה בגוף ולהשתמש בה לריפוי עצמי ולהעצמה אישית.
חוויות מהסדנא וסרטון וידאו בו ניתן לראות חלק מתרגול הריפוי המואר אפשר לראות כאן.

טאי צ'י צ'י קונג וטיפוח הצ'י - סדנא למתחילים ולמתקדמים 9-10.9.2011
טאי צ'י צ'י קונג היא סדרה שמשלבת את עקרונות הטאי צ'י בתרגול צ'י קונג. בסדנא, שמיועדת לתלמידי טאי צ'י וצ'י קונג, נעמיק בלימוד הסדרה ככלי לפיתוח הצ'י, וחווית הזרימה וההרמוניה. הסדנא מתאימה לתלמידי טאי צ'י שרוצים להעמיק בצד הפנימי והחויתי של התרגול, לתלמידי צ'י קונג, ולמי שרוצה להכיר את עולם הצ'י קונג והטאי צ'י.
פרטים נוספים אשלח בקרוב.

שיעורי יסודות הבה גואה
מזה כשנתיים אנחנו לומדים את יסודות הבה גואה עם ז'אן מישל שומה. לקראת הסדנא הבאה עם ז'אן מישל שצפויה להתקיים בחודש ינואר, נקיים שיעורים מיוחדים ללימוד יסודות הבה גואה. השיעורים פתוחים לתלמידי טאי צ'י וצ'י קונג ולכל מי שמתעניין. תרגול יסודות הבהגואה הוא בעיני תרגול מדהים של תנועה וזרימה במרחב ומומלץ למי שרוצה להרחיב את טווח התנועה הפיזי והמנטלי שלו. ניתן לראות כאן וידאו מתוך שיעור עם ז'אן מישל על יסודות הבה גואה. מי שנהנה לראות את ההדגמה ומתעניין בשיעורים מוזמן לפנות אלי. לא נדרש ידע קודם.

סדנא והכשרת מורים עם מאסטר לי ג'ון פנג
הסדנא הפתוחה וסדנת הכשרת המורים עם מאסטר לי ג'ון פנג מתקרבות. זו הזדמנות ללמוד עם מורה מדהים, מגדולי המאסטרים לצ'י קונג בימינו.
שימו לב שמספר המשתתפים בסדנאות מוגבל, יש קבוצה שצפויה להגיע מחו"ל ולכן כדאי להרשם בהקדם על מנת להבטיח מקום בסדנא. פרטים נוספים על הסדנאות יש כאן.


להתראות

אוהד קדם

בית הספר לטאי צ'י וצ'י קונג "יצירה"
טל' 077-7672222
www.qigong.co.il     

                                                  להסרה או צירוף לרשימת הדיוור שלח/י תשובה עם הכותרת "הסר" או "צרף"