אם אינך רואה מייל זה תקין לחץ כאן


שלום לכולם

טאי צ'י צ'י קונג והאלכימיה של הצ'י
סדנת פתיחת השנה שלנו מתקרבת, הסדנא מיועדת למתחילים ולמתקדמים כאחד ומצויינת גם כסדנת היכרות עם עולם הטאי צ'י והצ'י קונג. כל מי שרוצה להכיר יותר לעומק את זרימת האנרגיה על פי סמל היין והיאנג, ללמוד תרגול שלווה, ולהעמיק בחוויה של הזרימה, הצ'י והמודעות מוזמן לבוא לסדנא.
שימו לב שמספר מקומות הלינה מוגבל וכבר עכשיו נשארו חדרים בודדים. מי שמעוניין במקום לינה או במקום בסדנא מוזמן להרשם בהקדם.
פרטים נוספים על הסדנא יש כאן.

צ'י קונג הריפוי המואר - שלוש רמות של תרגול
בקבוצות הצ'י קונג בכפר סבא ובתל אביב התחלנו בלימוד צ'י קונג הריפוי המואר. זהו צ'י קונג רפואי רוחני מתקדם ורב עצמה שבו לומדים בין השאר לאסוף צ'י מהיקום ולטפח אותו בתוך הגוף לצרכי ריפוי וצמיחה. לתרגול הריפוי המואר שלוש רמות - מתרגול פיזי פשוט ומרפא, דרך תרגול מדיטטיבי, אל תרגול אחדות עם הצ'י המרפא של היקום. עוד על שלוש הרמות אפשר לקרוא כאן.
בשבועיים הקרובים הקבוצות פתוחות לתלמידים חדשים ולאחר מכן ייסגרו הקבוצות לתקופה של העמקה בתרגול. זו ההזדמנות האחרונה בשנה הקרובה לללמוד את צ'י קונג הריפוי המואר. מי שהתרגול מעניין אותו מוזמן לבוא ולהצטרף עד אמצע אוגוסט.

שיעור יסודות הבה גואה
ביום ראשון הקרוב 7.8 נקיים את שיעור יסודות הבה גואה הראשון שלנו. תרגול הבה גואה יכול לפתוח למתרגלי טאי צ'י וצ'י קונג (ולכל אחד אחר) פתח לעולם מרתק של תנועה במרחב, שינוי וזרימה. נלמד ביסודיות את תרגול כוס התה הטיבטית, חילוף יד, חילוף יד בודד והליכה במעגל לבד ועם בן זוג. מומלץ לצפות בסרטונים של ז'אן מישל כאן וכאן כדי להתרשם מהיופי וזרימה של התרגול. מי שמעוניין לבוא מוזמן לפנות אלי.

סדנא והכשרת מורים עם מאסטר לי
הסדנא והכשרת המורים עם מאסטר לי ג'ון פנג מתקרבות. מספר המקומות בהכשרת המורים מוגבל ואני מבקש ממי שמעוניין להצטרף להרשם בהקדם. אנו רוצים להמנע ממצב שבו לא תהיה אפשרות להרשם בחודש האחרון עקב חוסר מקום. אנא הרשמו כבר החודש. למי שמעוניין להצטרף להכשרת המורים חשוב לקרוא את תנאי ההצטרפות באתר שנג זן העולמי ולמלא את טופס הבקשה להצטרפות לסדנת המורים. בכל שאלה אפשר לפנות אלי או אל צביקי.

היו ימים ביונגניאן
לתלמידי הטאי צ'י, ולמי שנהנה לראות אומנות לחימה ותנועה ברמה גבוהה, העליתי בבלוג סרטון של טאי צ'י בסגנון יאנג כפי שמתורגל בעיר יונגיאן שבסין. יפה ומעניין!

עדכוני זמנים ומקומות
בתאריכים 8-28.8 מרכז קהילתי בבלי יהיה סגור. השיעורים  בימי ראשון יתקיימו בחצר המרכז הקהילתי, ובשדה שמאחורי אולם הספורט. השיעורים בימי שלישי יתקיימו בפארק (ענבל תמסור את המיקום בטלפון).
בכפר סבא, עקב שינויים בלוחות הזמנים בקריית הספורט העירונית, החל מחודש ספטמבר יתקיים שיעור הצ'י קונג בשעה 19:30 ושיעור הטאי צ'י בשעה 21:00.
 

*אנא העבירו את המידע לחברים שמתעניינים בתחום.


להתראות

אוהד קדם

בית הספר לטאי צ'י וצ'י קונג "יצירה"
טל' 077-7672222
www.qigong.co.il     

                                                  להסרה או צירוף לרשימת הדיוור שלח/י תשובה עם הכותרת "הסר" או "צרף"