עמוד הביתצור קשר בלוג צ'י קונגטאי צ'י פעילויות אודותעמוד הביתצור קשרבלוגצ'י קונגטאי צ'יפעילויותאודות

סדנת עומק - צ'י קונג חמשת הצלילים

 

 

 

לקראת בואו של מאסטר קונג מיאן הו, נערוך סדנת עומק ללימוד צ'י קונג חמשת הצלילים. הסדנא מיועדת לכל מי שמעוניין להכיר את התרגול המיוחד הזה ולתלמידים המעוניינים בחזרה ובתרגול נוסף. חשוב לדעת כי ההשתתפות בסדנת הצ'י קונג הרפואי של מאסטר הו השנה  אפשרית רק למי שמכיר את צ'י קונג חמשת הצלילים וצ'י קונג גוף הזהב.

בסדנא נלמד את חמשת התנועות של צ'י קונג חמשת הצלילים, ואת מדיטציית "איחוד האדם והיקום". כמו כן נכיר את הרקע התיאורטי ואת מנגנון הפעולה של צ'י קונג חמשת הצלילים על פי עקרונות הרפואה הסינית המסורתית. המשתתפים בסדנא יקבלו את חוברת הלימוד של צ'י קונג חמשת הצלילים. הסדנא מיועדת לללימוד בסיסי של צ'י קונג חמשת הצלילים, ומומלץ לאחר הסדנא להשתתף באחת מקבוצות התרגול של צ'י קונג חמשת הצלילים, על מנת להעמיק ולהגיע להשפעה טובה של התרגול. קבוצות תרגול לצ'י קונג חמשת הצלילים מתקיימות בתל אביב, כפר סבא, כפר חיים, וחיפה.

את הסדנא יעביר אוהד קדם, מורה ראשי בבית הספר יצירה ומרכז קורסים להכשרת מדריכי צ'י קונג וטאי צ'י במכללה אקדמית גבעת וושינגטון. אוהד עוסק בתחום התנועה והמודעות משנת 1986, ולומד צ'י קונג וטאי צ'י עם מאסטר קונג מיאן הו ומורים נוספים משנת 1992.

הסדנא תתקיים ביום שבת ה 12.1.08 באולם העץ היפהפה של מרכז טל הדר במושב כפר מונאש. בשעות 09:00-16:00

עלות: 250 ש"ח.  לתלמידי בית הספר יצירה תעלה הסדנא 220 ש"ח.  למשלמים מראש 10% הנחה.

מספר המקומות בסדנא מוגבל. יש להרשם או לתאם את ההגעה מראש.

בהפסקת הצהריים נערוך פיקניק משותף, כל משתתף מתבקש להביא משהו טעים, מעשה ידיו. 

לפרטים והרשמה-  טלפון 09-8848086  
או במייל
   ohad@Qigong.co.il

להתראות בסדנא.

אוהד קדם

-לפרטים נוספים על צ'י קונג חמשת הצלילים
-
סרטון וידאו של חלק מצ'י קונג ח
משת הצלילים