עמוד הבית צור קשר בלוג צ'י קונג טאי צ'י פעילויות אודות עמוד הבית צור קשר בלוג צ'י קונג טאי צ'י פעילויות אודות

 

סדנת עומק - צ'י קונג גוף הזהב

לקראת בואו של מאסטר קונג מיאן הו, נערוך סדנת עומק ללימוד צ'י קונג גוף הזהב.
בתרגול זה לומדים לחזק את הגוף בעזרת נשימת אנרגיה קוסמית, ולהניע את הצ'י בתהליך שמביא לפתיחת המעגל השמימי הגדול. הסדנא מיועדת לכל מי שמעוניין להכיר את התרגול המיוחד הזה ולתלמידים המעוניינים בחזרה ובתרגול נוסף. צ'י קונג גוף הזהב מביא לתחוושה של עוצמה ושחרור ויכול לתרום מאוד לעוסקים באומנויות הלחימה והריפוי ולכל מי שרוצה לשפר את בריאותו ואיכות חייו. חשוב לדעת כי ההשתתפות בסדנת הצ'י קונג הרפואי של מאסטר הו השנה  אפשרית רק למי שמכיר את צ'י קונג חמשת הצלילים וצ'י קונג גוף הזהב.

בסדנא נלמד את שלושת החלקים התנועתיים של צ'י קונג גוף הזהב, ואת המדיטציה המיוחדת שמביאה לחיבור לאור המרפא, ולשלווה עמוקה. כמו כן נכיר את הרקע התיאורטי ואת מנגנון הפעולה של צ'י קונג גוף הזהב על פי עקרונות הרפואה הסינית המסורתית. הסדנא מיועדת לללימוד בסיסי של צ'י קונג גוף הזהב, ומומלץ לאחר הסדנא להשתתף בקבוצת התרגול לצ'י קונג גוף הזהב, על מנת להעמיק ולהגיע להשפעה טובה של התרגול.

את הסדנא יעביר אוהד קדם, מורה ראשי בבית הספר יצירה ומרכז קורסים להכשרת מדריכי צ'י קונג וטאי צ'י במכללה אקדמית גבעת וושינגטון. אוהד עוסק בתחום התנועה והמודעות משנת 1986, ולומד צ'י קונג וטאי צ'י עם מאסטר קונג מיאן הו ומורים נוספים משנת 1992.

סדנא תתקיים ביום שבת ה 2.02.08  בשעות 09:00-16:00
הסדנא תתקיים בנעורים באולם הג'ודו החדש, על חוף הים ליד מושב בית ינאי. על מנת להגיע לנעורים נכנסים לבית ינאי ונוסעים דרומה עד לסוף המושב. אחרי שער הכניסה לנעורים פונים ימינה, ורואים מצד שמאל מבנה חדש עם לבני זכוכית בו תתקיים הסדנא.

עלות: 250 ש"ח.  לתלמידי בית הספר יצירה תעלה הסדנא 220 ש"ח.  למשלמים מראש 10% הנחה.

מספר המקומות בסדנא מוגבל. יש להרשם או לתאם את ההגעה מראש.

בהפסקת הצהריים נערוך פיקניק משותף, כל משתתף מתבקש להביא משהו טעים, מעשה ידיו. 

לפרטים והרשמה-  טלפון 09-8848086  
או במייל
   ohad@Qigong.co.il

להתראות בסדנא.

אוהד קדם