עמוד הבית צור קשר בלוג צ'י קונג טאי צ'י פעילויות אודות עמוד הבית צור קשר בלוג צ'י קונג טאי צ'י פעילויות אודות

 

מהפנימי אל החיצוני
 

 סדנאות עם מר Jean Michel Chomet


* בפרסום הקודם חלה טעות בתאריכי הסדנאות. שימו לב ! הסדנאות יתקיימו ב14-15.10

בימים ראשון ושני ה 14-15.10 נקיים סדנאות עם מר Jean Michel Chomet שמגיע לסדרת סדנאות בישראל בהזמנתו של דר' שלמה שיש..

בשנה שעברה העביר ז'אן מישל שיעור מיוחד במסגרת בית הספר יצירה. זה היה השיעור הטוב ביותר שנכחתי בו בתחום אומנויות הלחימה הפנימיות והצ'י קונג. לז'אן מישל שומה יכולת מדהימה להעביר ולהבהיר את הנושאים העמוקים ביותר בצורה בהירה וברורה. הסדנאות איתו הן שיעורי חובה למי שרוצה להעמיק בתרגול הטאי צ'י והצ'י קונג.

Jean Michel Chomet החל ללמוד צ'י קונג בגיל 13 בהדרכת מורה טיבטי שניהל מנזר בצרפת. בהמשך למד טאי צ'י צ'ואן כתלמיד אישי עם Chu King-Hung תלמידו של יאנג שאו ג'ונג ואחד מהיורשים של סגנון יאנג המסורתי. מאז שנות השמונים הוא לומד טאי צ'י שינג אי ובה גואה כתלמיד קרוב של su dong chen מורה מפורסם מטאיווואן ואח לקונג פו של לואו דה שיו.

ל Jean Michel Chomet רקע אקדמי במדעים, פיזיקה וביולוגיה, וידע רחב מאוד בהוראה מסורתית של אומניות לחימה סיניות פנימיות וצ'י קונג. באירופה הוא נחשב לאחד מהמורים הבולטים בתחום, ועוסק שנים רבות בהדרכה ובהכשרת מורים.

תכנית הסדנאות:

יום א' 14.10 19:00-22:00 צ'י קונג טיבטי -
koum nyieh
בבסיסן של אמנויות האנרגיה הסיניות ההודיות והטיבטיות בסיס משותף של מודעות פנימית ושל קשב לתהליכים פנימיים. תרגול הקום ניה הוא תרגול שקשור לבסיס המשותף של העבודה האנרגטית, ונחשב בעיני ז'אן מישל שומה לאחד התרגולים החשובים ביותר להעמקה בתחום ולבניית מיומנות פנימית וקשב אנרגטי. הסדנא מתאימה לכל מי שעוסק בעבודת גוף, אנרגיה, ומודעות ויכולה לתרום רבות גם למטפלים בתחום הגוף. זהו תרגול ייחודי שיכול להביא לרמות גבוהות ביותר של מודעות פיזית ואנרגטית.


יום ב'
15.10
12:00-15:00 עקרונות פנימיים ומרכיבי האימון בתרגול האישי
בnei jia (טאי צ'י שינג אי ובהגואה)

תרגול אמנויות הלחימה הפנימיות מבוסס על מתודיקת תרגול שפותחה במשך שנים רבות. הבנה של מתודיקה זו, ואיזון נכון בין מרכיבי האימון השונים הם המפתח להתקדמות ולהעמקה בתרגול האישי. בסדנא ילמד ז'אן מישל את גישתו הבהירה לאימון האישי באמנויות הלחימה הפנימיות. מנסיוננו בשנה שעברה, שיעור זה יכול להבהיר מאוד את עקרונות התנועה העמוקים בטאי צ'י צ'ואן, ואת הדרך הנכונה לבנות את התרגול האישי להשגת מטרות שונות (בריאות, לחימה, מדיטציה).


15:30-18:30 טקטיקה ואסטרטגיה בטאי צ'י צ'ואן

הכרה מלאה של אומנות הטאי צ'י דורשת הבנה של עקרונות התרגול בזוגות. בסדנא ילמד ז'אן מישל את גישתו לתרגול זוגות בטאי צ'י צ'ואן. דגש ינתן בסדנא להבנת ארבעת עקרונות המפתח Zhan, Nian, Lian, and Sui , שיישומם מביא לפיתוח "כוח השינוי" הייחודי לטאי צ'י. זו סדנא חשובה לכל מי שמתרגל טאי צ'י, הן למטרות בריאות והן כאמנות לחימה. ללא הכרה של עקרונות העבודה בזוגות, קשה מאוד להגיע להעמקה בתרגול האישי .


הסדנאות מתאימות למתחילים ולמתקדמים

עלויות:
סדנא אחת 150 ש"ח
שתי סדנאות 280 ש"ח
שלוש סדנאות 400 ש"ח

מיקום: בית העם במושב כפר חיים

יש לתאם מראש ההגעה לסדנא במייל contact@qigong.co.il  או לטלפון 09-8848086

במהלך שהותו בישראל יעביר ז'אן מישל שומה גם סדנאות צ'י קונג נוספות. פרטים על הסדנאות יש בכתובת http://www.chikung-medical.com

אתם מוזמנים להעביר את המידע על הסדנא לחברים שמתעניינים בתחום.

להתראות בסדנאות.