עמוד הבית צור קשר בלוג צ'י קונג טאי צ'י פעילויות אודות עמוד הבית צור קשר בלוג צ'י קונג טאי צ'י פעילויות אודות

 

סדנת קליגרפיה

בעקבות הצלחת הסדנא הראשונה, עם ענת נקיים ביום ה' ה 2.8 סדנת קליגרפיה נוספת. הסדנא מתאימה למתחילים וגם למי שהיה בסדנא הראשונה.
קיום הסדנא מותנה במספר משתתפים מינימלי. חשוב להרשם מראש.

קליגרפיה היא אחת מהאמנויות הנעלות בתרבות הסינית, ומהווה פתח להבנת התרבות ודרך החשיבה הסינית. הכתב הסיני מורכב מסימניות, שהן מעין ציורים בעלי משמעויות שונות בצירופים שונים. להכרת הסימניות של מונחים כמו צ'י (אנרגיה), אי (כוונה), או לי (כוח)  יש ערך מוסף רב, כי הסימניות מאפשרות עוד רובד בהבנה של המונח. לתרגול המעשי של הקליגרפיה יש מסורת של אלפי שנים, ומבחינות רבות יש לתרגול הקליגרפיה  ותרגול אומנויות הלחימה והצ'י קונג קווים מקבילים, הן בתהליך הלימוד והן בתרגול עצמו.

ביום ה' ה 2.8 נקיים סדנת קליגרפיה עם ענת אראל. ענת חיה בשנים האחרונות בטאיוואן ולומדת אומנויות לחימה וקליגרפיה. לענת נסיון רב בתחום אומנויות הלחימה הסיניות ובתחום האומנות, ובסדנא נוכל להנות מנסיונה.

הסדנא תכלול הסברים על הקליגרפיה ומבנה הסימניות, תרגולי בסיס ותרגול כתיבת סימניות, וכן חוויות מלימוד הקליגרפיה ואמנויות הלחימה בטאיוואן. הסימניות שאותן נתרגל קשורות לתחום אומנויות הלחימה הסיניות והצ'י קונג, ולכן הסדנא מתאימה במיוחד למי שעוסק בתחומים אלו או בתחום הרפואה הסינית. הסדנא פתוחה לכולם, לא נדרש ידע קודם.

הסדנא תתקיים במרכז הקהלתי של שכונת בבלי בקומה השנייה בשעות 19:00-22:00.

עלות 130 ש"ח.
מכחולים וניירות מיוחדים יחולקו לשימוש בסדנא
מספר המקומות בסדנא מוגבל ל 20 משתתפים. יש לתאם את ההגעה מראש.

לפרטים והרשמה טלפון 09-8848086  או במייל ohad@qigong.co.il